Piperinox na odchudzanie – Hit czy Kit?!

Tegoroczna wiosna zaskoczyła nas ciepłem i słońcem już w lutym. Nie wszyscy są na jej przyjście gotowi. Zimowe lenistwo w fotelu przed telewizorem a nade wszystko nadmierne podjadanie słodyczy skutkują fałdkami tłuszczu w różnych miejscach.

Co robić? Można wymienić całą garderobę. Jednak znacznie taniej a na pewno z korzyścią dla zdrowia wyjdzie przeprowadzenie diety odchudzającej.

Kolejna dieta cud?

Osoby z nadwagą czy otyłością o dietach wiedzą więcej niż niejeden specjalista z zakresu żywienia – wciąż je stosują i zrzucają dziesiątki kilogramów. Ale skutki tych diet są z reguły nietrwałe. Czas więc na kurację skuteczną a przy tym bezpieczną. Warto sięgnąć po sprawdzony suplement, którego działanie potwierdzone jest licznymi opiniami a nade wszystko ma oparcie w badaniach naukowych. To hit ostatnich miesięcy – Piperinox, preparat na odchudzanie w kapsułkach.

Piperyna – chińska mądrość sprzed wieków

Nawet jeśli chińska jakość nie kojarzy nam się najlepiej w odniesieniu do towarów w sklepach, o tyle chińska mądrość otoczona jest szacunkiem przez wszystkich mieszkańców globu.

Odkrycie piperyny – składnika rośliny Piperis nigri zawdzięczamy wprawdzie naukowcom europejskim, ale o jej istnieniu a nade wszystko skuteczności od tysięcy lat wiedzieli mieszkańcy Chin i innych krajów położonych a Azji południowo – wschodniej. Piperyna uzyskiwana z pieprzu czarnego stosowana w medycynie ludowej działała kojąco i stymulująco na przewód pokarmowy i regulowała jego prawidłowe funkcjonowanie.

Dokładne badania laboratoryjne piperyny ukazały jej pełne bogactwo dopiero w wieku XXI.

Piperinox – dlaczego jest tak skuteczny?

Podstawowym składnikiem suplementu jest wspomniana wyżej piperyna – produkt naturalny i całkowicie bezpieczny dla osób zażywających tabletki. Działanie piperyny podczas kuracji odchudzającej sprowadza się głównie do:

 1. Regulowania poziomu leptyny i greliny.
  Leptyna odpowiada za uczucie sytości. Grelina to hormon głodu. Uzyskanie równowagi tych hormonów we krwi sprawia, że nie odczuwa się łaknienia, szczególnie na produkty zawierające węglowodany proste, czyli te które są głównymi sprawcami nadwagi.
 2. Przyspieszenia rozpadu tkanki tłuszczowej.
 3. Utrzymania wysokiego poziomu adiponektyny przy jednoczesnym niskim poziomie insuliny we krwi.
  Adiponektyna to hormon, który w odpowiedniej ilości przeciwdziała powstawaniu cukrzycy typu 2.
 4. Zwiększenia poziomu enzymów trawiennych, dzięki czemu proces trawienia jest znacznie szybszy.
 5. Zwiększania ilości kwasu mlekowego oraz jego soli (mleczanów) w mięśniach.
  Obecność kwasu mlekowego w tkance mięśniowej to warunek niezbędny do prawidłowego przebiegu procesów energetycznych na poziomie komórkowym. W tym środowisku procesy energetyczne przebiegają bez dostępu tlenu i wyłącznie kwas lekowy warunkuje ich prawidłowość. Gdy kwasu mlekowego jest dużo, to mięśnie zużywają energię nawet podczas spoczynku.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Piperinox to lek sprawdzony i bezpieczny. Tylko alergia na któryś z jego naturalnych składników może być przeciwwskazaniem do stosowania. Skuteczność suplementu gwarantowana jest przez autorytety naukowe.
Wystarczy jedna kapsułka dziennie, aby spełnić swoje marzenie o idealnej sylwetce.